На Драгобраті змінюється режим роботи витягів
У ГК Драгобрат оновили режим роботи витягів.
Витяг Doppelmayr та нижній мультиліфт працюватимуть до 27 березня включно.
Після цієї дати робота витягів залежатиме від погодних умов.
Щодо комплексу «Вершина Карпат», їхнє крісло може працювати за наявності людей та снігу.
Плануєте катання — стежте за оновленнями та перевіряйте актуальну ситуацію перед виїздом.
What do you think about this news?
Votes: 0
Reactions are available only to users with PRO access.
No comments yet
Only users with PRO access can comment.