59

🏔️ Сезон на Драгобраті завершується 27 березня

🏔️ Сезон на Драгобраті завершується 27 березня
27 березня — фінальний день катання на Драгобраті у цьому сезоні. Станом на сьогодні: — мультиліфт ГК Драгобрат працює до обіду — витяг Doppelmayr працює, поки є люди, після закриття почнуть демонтаж бугелів Щодо квітня — шанс ще катнути залишається. Єдина потенційна можливість — крісло комплексу «Вершина Карпат». Але запуск залежить від двох факторів: — чи буде достатньо людей — чи погодиться власник увімкнути підйомник Тож фінал сезону вже тут, але інтрига з квітневим катанням ще жива. 🎿
What do you think about this news?
Votes: 1

Reactions are available only to users with PRO access.

No comments yet

Only users with PRO access can comment.